EZ-CAM ‘den Büyük Bir Adım: EZ-CAM İnovasyonu Türkiye’den Dünyaya Yayılıyor!

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız,

EZ-CAM ailesi olarak sizlere heyecan verici bir gelişmeyi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Dünya genelinde CNC Tezgahlara yüksek teknoloji CAD/CAM yazılım çözümleri sunan firmamız, AR-GE çalışmalarını artık yalnızca Türkiye’nin öncü teknoloji üssü İTÜ ARI Teknokent’te yürütecek ve buradan tüm dünyaya en yenilikçi yazılımlarını sunacak.

Bu stratejik kararımız, Türkiye’nin teknoloji yatırımlarını bir adım daha ileri taşıma hedefimizi yansıtmaktadır. İTÜ Arı Teknokent’teki AR-GE merkezimizde gerçekleştireceğimiz inovasyon çalışmalarıyla kullanıcı dostu, hassas ve güvenilir yazılımlarımızı daha da geliştirerek sektördeki rekabet gücümüzü pekiştireceğiz.

Aynı zamanda, ülkemizin bu alandaki teknolojik yeteneklerini dünya sahnesinde temsil edecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. EZ-CAM olarak, Türkiye’den çıkan yüksek teknoloji yazılım çözümlerimizle dünya genelinde endüstri standartlarına katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Bu anlamlı yolculukta bize güven duyarak eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha özgün ve etkili çözümler sunabilmek amacıyla, İTÜ ARI 8 Teknokent Sarıyer-İstanbul adresindeki merkezimizde çalışmalarını sürdüren AR-GE mühendislerimiz için geri bildirimleriniz büyük önem taşıyor. Talepleriniz ve değerlendirmeleriniz bu yeni adımımızda bize yol gösterici olacaktır.

Saygılarımızla,
EZ-CAM Ailesi