Hakkımızda

İlk olarak 1980’de Bridgeport tarafından yaratılan EZ-CAM programın geliştirilmesi, dünya çapındaki satış, pazarlama ve teknik destek hizmetlerini sürdüren firmamızın A.B.D. ve Türkiye dışında Almanya, İngiltere, Japonya, Hollanda ve Belçika’da da satış ve teknik destek büroları bulunmaktadır. 35 yıllık programcılık tecrübesi ışığında kullanıcılarına güçlü, kolay ve ekonomik CAD/CAM sistemleri sunmayı hedefleyen EZCAM, 2,5-3-4 ve 5 eksen frezeleme, 2 ve 4 eksen tornalama, tel erozyon ve G-kodu filtreleme alanlarında pratik çözümler üretmekte olup dünya çapında 10.000’in üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır.Deneyimli mühendis kadromuz, Türkiye çapındaki referanslarımız ve teknik destek sistemimizle işletmenizin CAD/CAM çözümünü sunmaya hazırız.

Misyonumuz

1. Öğrenmesi ve kullanması en kolay CAD-CAM sistemlerini müşterilerimize sunmak.

2. Makul maliyetle yüksek verimlilik özellikleri sunarak müşterilerimiz için ekonomik mükemmelliği yakalamak.

3. Kullanıcı tabanımızın önerileri doğrultusunda eklenen yenilikler içeren güncellemeler hazırlamak.

4. Ürünün en son sürümü ile tüm müşterilere sınırsız destek ve müşteri memnuniyeti sağlamak.

5. Gerek geliştirme gerekse hizmet faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ve kaliteden kesinlikle ödün vermeden hizmet sunmaya istikrarlı şekilde devam etmek.

6. Kanıtlanmış post işlemcilerinin özelleştirilmesiyle en iyi makine kodunu sağlamak.

Vizyonumuz

1. Endüstri 4.0‘ın vazgeçilmez bir parçası olarak müşterilerimizin üretim verimliliğini ve maliyetlerini optimize etmelerine yardımcı olmak.

2. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı İş ortaklarımız ve araştırma kuruluşları ile işbirliği yaparak, global anlamda bir Ar-Ge ekosistemi içerisinde geliştirmelere devam etmek.

3. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, onların üretim süreçlerine yönelik CAM yazılım teknolojilerini ülkemizde yerli olarak geliştirmek.

4. CAD-CAM yazılımları sektöründe dünyada teknolojiyi takip eden değil teknolojiye öncülük eden bir firma olmak.

5. Dünya çapında yaygın hizmet ağına sahip ve konuyla ilgili en önde gelen yazılım geliştirme firmalarından biri olmak.

6. Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmak ve verimliliğini artırmak için, kullanımı kolay yazılım çözümleri sunarken ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmeyi ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirmek başlıca hedeflerim arasındadır.