3B İşlem Sihirbazı / UltraHSM Takım Yolu Desteği, Z-Dilimleme Finiş / Paso Bağlama Seçeneği, Z-Dilimleme Finiş / Kontrol Yüzeyi Desteği ve fazlası…

  • 3B İşlem Sihirbazı ‘Kaba İşleme’ metodu, takım ömrü ve işleme hızı avantajları sağlayan yüksek hızda işleme tekniği “UltraHSM” opsiyonu ile desteklenerek kapsamı ve performansı geliştirildi.
  • Z-Dilimleme Finiş metodunu ‘Açık Yüzey’ opsiyonu ile kullanırken Z-Bilgilerindeki “Bağla” seçeneği aktive edilerek paso baş ve sonlarındaki zıplamalar ortadan kaldırılabilir.
  • Z-Dilimleme Finiş metodu, kısmi işleme yaparken kontrol yüzeylerini kullanarak otomatik olarak işleme sınırlarını bulur ve paso başlangıcını (eğer varsa) açık uçtan yapar. Ayrıca paso başı ve sonuna ‘Çizgisel / Rampa Giriş-Çıkış” değeri tanımlanarak boştan dalma sağlanabilir. İşleme yönü “Tırmanarak Kesim” seçeneği ile kontrol edilir.
  • 3B Kaba İşleme için “Finiş Adımı” parametresi (Z bilgilerindeki Adım-2) aktif hale geldi: Böylece Paso/Adım kadar dalınıp kaba işleme yapıldıktan sonra Finiş Adımı ile yukarıya doğru ters basamaklama yapılarak temizleme gerçekleştiriliyor